ekstra džem gozdna borovnica, natureta, 320g
Spar
Mercator
Tuš

natureta

ekstra džem gozdna borovnica, natureta, 320g

Pakiranje: 320 g

od4,59 €najceneje v Spar

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 14,34 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Ni na zalogi

4,59 €+25%

14,34 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,59 €+18%

14,34 €/kg

borovničev džem, natureta, 320 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,59 €

14,34 €/kg

Borovničev Džem Natureta 320 g