točeni cvetlični med, medex, 500g
Spar
Mercator
Tuš

medex

točeni cvetlični med, medex, 500g

Pakiranje: 500 g

od6,09 €najceneje v Spar

3 trgovine · 6,09–7,19 € · prihranite do 1,10 €

Cena na enoto: od 12,18 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

7,19 €6,09 €-15%

12,18 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

7,19 €

14,38 €/kg

cvetlični med, medex, 500 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

7,19 €

14,38 €/kg

Med Medex cvetlični v plastenki, 500g