bio zeleni čaj sencha, 1001 cvet, 20/1, 36g
Mercator
Tuš

1001 cvet

bio zeleni čaj sencha, 1001 cvet, 20/1, 36g

Pakiranje: 36 g

od1,24 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 1,24–2,89 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 34,44 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,24 €

34,44 €/kg

Čaj 1001 Cvet, bio, zeleni, sencha, 36 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,89 €

80,28 €/kg

bio zeleni čaj, sencha, 1001 cvet, 20 vrečk, 36 g