ovsena kaša malina, boom box, 300g
Spar
Mercator
Tuš

boom box

ovsena kaša malina, boom box, 300g

Pakiranje: 300 g

od1,60 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 1,60–3,99 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 5,33 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,60 €

5,33 €/kg

Kaša Boom box ovsena, malina, vanilija, 300 g

Spar

Spar

Na zalogi

3,99 €

13,30 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,99 €

13,30 €/kg

ovsena kaša, malina in vanilija, boom box, 300 g