kosmiči čokoladni fitness, nestlé, 375g
Spar
Mercator
Tuš

fitness

kosmiči čokoladni fitness, nestlé, 375g

Pakiranje: 375 g

od2,99 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,99–4,99 € · prihranite do 2,00 €

Cena na enoto: od 7,97 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,99 €2,99 €-40%

7,97 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,99 €+100%

13,31 €/kg

kosmiči fitness s čokolado, nestle, 375 g

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

4,99 €+100%

13,31 €/kg

Žitarice Fitness, čokolada, 375g