osvežilec anti tobacco, air wick electrical plug in, 19ml, polnilo
Spar
Mercator
Tuš

airwick

osvežilec anti tobacco, air wick electrical plug in, 19ml, polnilo

Pakiranje: 19 ml

od5,49 €najceneje v Spar

3 trgovine · 5,49–5,79 € · prihranite do 0,30 €

Cena na enoto: od 288,95 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

5,49 €+33%

288,95 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

5,69 €+25%

299,47 €/L

električni osvežilec, anti tobacco, polnilo, air wick 19 ml

Tuš

Tuš

Na zalogi

5,79 €

304,74 €/L

Osvežilec Air Wick, električno polnilo, Anti Tobacco, 19 ml