rahlo pekoče perutničke, ave, panvita, 500g
Spar
Tuš

panvita

rahlo pekoče perutničke, ave, panvita, 500g

Pakiranje: 500 g

od3,14 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 3,14–4,49 € · prihranite do 1,35 €

Cena na enoto: od 6,28 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

3,14 €

6,28 €/kg

Piščančje perutničke, rahlo pekoče, Ave, IK, 500 g

Spar

Spar

Na zalogi

4,49 €+33%

8,98 €/kg