kremni arašidov namaz, go on, 500g
Spar
Mercator
Tuš

go on

kremni arašidov namaz, go on, 500g

Pakiranje: 500 g

od5,89 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 11,78 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

5,89 €

11,78 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

5,89 €

11,78 €/kg

100 % kremno arašidovo maslo, go on, 500 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

5,89 €

11,78 €/kg

Arašidovo maslo Go on, 100%, kremno, 500g