kava café au lait, nescafé dolce gusto, 30/1, 300g
Spar
Mercator

dolce gusto

kava café au lait, nescafé dolce gusto, 30/1, 300g

Pakiranje: 300 g

od7,89 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 7,89–8,89 € · prihranite do 1,00 €

Cena na enoto: od 26,30 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

11,29 €7,89 €-30%

26,30 €/kg

cafe latte, nescafe dolce gusto, 300 g, 30 kapsul

Spar

Spar

Na zalogi

10,99 €8,89 €-19%

29,63 €/kg