prebranec, natureta, 850g
Spar
Mercator
Tuš

natureta

prebranec, natureta, 850g

Pakiranje: 850 g

od4,29 €najceneje v Spar

3 trgovine · 4,29–4,39 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 5,05 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,29 €+30%

5,05 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,39 €+33%

5,16 €/kg

prebranec, natureta, 850 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,39 €+28%

5,16 €/kg

Prebranec Natureta 850 g