ričet natureta, 830g
Spar
Mercator
Tuš

natureta

ričet natureta, 830g

Pakiranje: 830 g

od4,77 €najceneje v Spar

3 trgovine · 4,77–4,89 € · prihranite do 0,12 €

Cena na enoto: od 5,75 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,77 €+7%

5,75 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,79 €+7%

5,77 €/kg

ričet, natureta, 830 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,89 €

5,89 €/kg

Ričet Natureta 830 g