puranja pašteta, argeta, 95g
Spar
Mercator
Tuš

argeta

puranja pašteta, argeta, 95g

Pakiranje: 95 g

od1,59 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,59–1,69 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 16,74 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,59 €

16,74 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,61 €

16,95 €/kg

Puranja Pašteta Argeta 95 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,69 €

17,79 €/kg

puranja pašteta, argeta, 95 g