sadni čaj granny´s finnest, teekanne, 20/1, 50g
Spar
Mercator
Tuš

teekanne

sadni čaj granny´s finnest, teekanne, 20/1, 50g

Pakiranje: 50 g

od1,59 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 1,59–2,69 € · prihranite do 1,10 €

Cena na enoto: od 31,80 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

2,69 €1,59 €-41%

31,80 €/kg

sadni čaj, granny's finest, teekanne, 20 vrečk, 50 g

Spar

Spar

Na zalogi

2,59 €

51,80 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,69 €

53,80 €/kg

Sadni Babičin Čaj Tekanne 50 g