paradižnikova omaka bolognese, barilla, 400g
Spar
Mercator
Tuš

barilla

paradižnikova omaka bolognese, barilla, 400g

Pakiranje: 400 g

od2,99 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,99–3,09 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 7,48 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,99 €

7,48 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,99 €

7,48 €/kg

paradižnikova omaka za bolognese, barilla, 400 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,09 €

7,73 €/kg

Bolognese Omaka s Paradižnikom Barilla 400 g