mesna pašteta z bučnimi semeni, kodila, 150 g
Spar
Mercator
Tuš

kodila

mesna pašteta z bučnimi semeni, kodila, 150 g

Pakiranje: 150 g

od4,19 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 27,93 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,19 €

27,93 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,19 €

27,93 €/kg

pašteta z bučnimi semeni, kodila, 150 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,19 €

27,93 €/kg

Pašteta z Bučnimi Semeni Kodila 150 g