jetrna pašteta, gavrilović, 150g
Spar
Mercator
Tuš

gavrilović

jetrna pašteta, gavrilović, 150g

Pakiranje: 150 g

od2,38 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,38–2,39 € · prihranite do 0,01 €

Cena na enoto: od 15,87 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,38 €

15,87 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,39 €

15,93 €/kg

jetrna pašteta, gavrilović, 150 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,39 €

15,93 €/kg

Pašteta Gavrilović, jetrna, 150 g