namaz iz kokošjih prsi kokokrem, argeta junior, 95g
Spar
Mercator
Tuš

argeta

namaz iz kokošjih prsi kokokrem, argeta junior, 95g

Pakiranje: 95 g

od1,63 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,63–1,69 € · prihranite do 0,06 €

Cena na enoto: od 17,16 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,63 €

17,16 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,64 €

17,26 €/kg

Namaz Kokokrem Argeta Junior 95 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,69 €

17,79 €/kg

pašteta kokokrem junior, argeta, 95 g