mesni narezek, dela tera, 150g
Spar
Mercator
Tuš

dela tera

mesni narezek, dela tera, 150g

Pakiranje: 150 g

od2,15 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,15–2,29 € · prihranite do 0,14 €

Cena na enoto: od 14,33 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,15 €+3%

14,33 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,19 €

14,60 €/kg

mesni narezek delatera, delamaris, 150 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,29 €

15,27 €/kg

Narezek svinjski Delatera, 150 g