čaj malina in brusnica, 1001 cvet, 20/1, 50g
Spar
Mercator
Tuš

1001 cvet

čaj malina in brusnica, 1001 cvet, 20/1, 50g

Pakiranje: 50 g

od2,09 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,09–2,63 € · prihranite do 0,54 €

Cena na enoto: od 41,80 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,79 €2,09 €-25%

41,80 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,89 €2,59 €-10%

51,80 €/kg

sadni čaj, brusnica in malina, 1001 cvet, 20 vrečk, 50 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,63 €

52,60 €/kg

Čaj 1001 cvet, malina brusnica, 50g