goveja jušna kocka, podravka, 120 g
Spar
Mercator
Tuš

podravka

goveja jušna kocka, podravka, 120 g

Pakiranje: 120 g

od2,59 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 21,58 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,59 €+37%

21,58 €/kg

goveja jušna kocka, podravka, 12/1, 120g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,59 €

21,58 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,59 €+45%

21,58 €/kg

Goveja Kocka Podravka 120 g