namaz z medom diethon, medex, 450g
Spar
Tuš

medex

namaz z medom diethon, medex, 450g

Pakiranje: 450 g

od2,17 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 2,17–7,29 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 4,82 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

2,17 €

4,82 €/kg

Med Diethon Medex 450 g

Spar

Spar

Ni na zalogi

7,29 €

16,20 €/kg