mesni ragu bolognese, podravka, 200g
Spar
Mercator
Tuš

podravka

mesni ragu bolognese, podravka, 200g

Pakiranje: 200 g

od2,45 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,45–2,49 € · prihranite do 0,04 €

Cena na enoto: od 12,25 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,45 €

12,25 €/kg

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

2,47 €

12,35 €/kg

Mesni Ragu Bolognese Podravka 200 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,49 €

12,45 €/kg

mesni ragu bolognese, podravka, 200 g