jetrna pašteta, gavrilović, 100g
Spar
Mercator
Tuš

gavrilović

jetrna pašteta, gavrilović, 100g

Pakiranje: 100 g

od1,59 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 15,90 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,59 €

15,90 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,59 €

15,90 €/kg

jetrna pašteta, gavrilović, 100 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,59 €

15,90 €/kg

Pašteta Gavrilovič, jetrna, 100 g