čaj hibiskus, 1001 cvet, 40/1, 80g
Spar
Mercator
Tuš

1001 cvet

čaj hibiskus, 1001 cvet, 40/1, 80g

Pakiranje: 80 g

od4,09 €najceneje v Spar

3 trgovine · 4,09–4,19 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 51,13 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,09 €+25%

51,13 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,09 €

51,13 €/kg

Zeliščni Čaj Hibiskus 1001 Cvet 80 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,19 €

52,38 €/kg

sadni čaj, hibiskus, 1001 cvet, 40 vrečk, 80 g