bio ovseni kosmiči, natura, 500g
Spar
Mercator
Tuš

natura

bio ovseni kosmiči, natura, 500g

Pakiranje: 500 g

od2,59 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,59–2,69 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 5,18 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,59 €

5,18 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,59 €

5,18 €/kg

Bio ovseni kosmiči Natura, Žito, 500g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,69 €

5,38 €/kg

bio ovseni kosmiči, natura, 500 g