jota s kislo repo, natureta, 840g
Spar
Mercator
Tuš

natureta

jota s kislo repo, natureta, 840g

Pakiranje: 840 g

od4,87 €najceneje v Spar

3 trgovine · 4,87–4,99 € · prihranite do 0,12 €

Cena na enoto: od 5,80 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,87 €+7%

5,80 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,89 €+26%

5,82 €/kg

jota s kislo repo, natureta, 840 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,99 €

5,94 €/kg

Jota s Kislo Repo Natureta 840 g