ekstra džem figa bakina, tajna, 375g
Spar
Mercator
Tuš

bakina tajna

ekstra džem figa bakina, tajna, 375g

Pakiranje: 375 g

od4,69 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 4,69–4,89 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 12,51 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

4,69 €

12,51 €/kg

extra figov džem, bakina tajna, 375 g

Spar

Spar

Na zalogi

4,89 €

13,04 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,89 €

13,04 €/kg

Domači džem, figa, 375g