domači pindžur, bakina tajna, 300g
Spar
Mercator
Tuš

bakina tajna

domači pindžur, bakina tajna, 300g

Pakiranje: 300 g

od3,99 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 3,99–4,79 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 13,30 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

5,49 €3,99 €-27%

13,30 €/kg

Pindžur Bakina Tajna 300 g

Spar

Spar

Na zalogi

4,77 €4,05 €-15%

13,50 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,79 €

15,97 €/kg

pinjur, bakina tajna, 300 g