džem divja brusnica, natureta, 600g
Spar
Mercator
Tuš

natureta

džem divja brusnica, natureta, 600g

Pakiranje: 600 g

od6,39 €najceneje v Spar

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 10,65 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Ni na zalogi

6,39 €

10,65 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

6,39 €

10,65 €/kg

brusnični džem, natureta, 600 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

6,39 €

10,65 €/kg

Brusnični Džem Natureta 600 g