piščančji ragu, podravka, 200g
Spar
Mercator
Tuš

podravka

piščančji ragu, podravka, 200g

Pakiranje: 200 g

od1,95 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,95–2,09 € · prihranite do 0,14 €

Cena na enoto: od 9,75 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,95 €+18%

9,75 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,99 €+43%

9,95 €/kg

piščančji ragu, podravka, 200 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,09 €

10,45 €/kg

Ragu Podravka, piščančji, 200 g