tunina pašteta, argeta, 27g
Spar
Mercator
Tuš

argeta

tunina pašteta, argeta, 27g

Pakiranje: 27 g

od0,78 €najceneje v Spar

3 trgovine · 0,78–0,84 € · prihranite do 0,06 €

Cena na enoto: od 28,89 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

0,78 €

28,89 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

0,78 €

28,89 €/kg

Tunina Pašteta Argeta 27 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,84 €+2%

31,11 €/kg

tunina pašteta, argeta, 27 g