kakav, nesquik, 490 g
Spar
Mercator
Tuš

nesquik

kakav, nesquik, 490 g

Pakiranje: 490 g

od6,19 €najceneje v Spar

3 trgovine · 6,19–6,99 € · prihranite do 0,80 €

Cena na enoto: od 12,63 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

6,89 €6,19 €-10%

12,63 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

6,96 €

14,20 €/kg

Mešanica Za Pripravo Kakakovega Napitka Nesquik 490 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

6,99 €+25%

14,27 €/kg

kakav nesquik, nestle, škatla, 490 g