kostanjev med slovenija, medex, 450g
Spar
Tuš

medex

kostanjev med slovenija, medex, 450g

Pakiranje: 450 g

od4,80 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 4,80–11,99 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 10,67 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

4,80 €

10,67 €/kg

Med Slovenski kostanjev, 450g

Spar

Spar

Na zalogi

11,99 €

26,64 €/kg