mešanica mlete pražene kave lešnik, barcaffe, 100g
Spar
Mercator
Tuš

barcaffe

mešanica mlete pražene kave lešnik, barcaffe, 100g

Pakiranje: 100 g

od2,99 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 29,90 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,99 €

29,90 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,99 €

29,90 €/kg

mleta kava, lešnik, barcaffe, 100 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,99 €

29,90 €/kg

Kava Barcaffe classic, lešnik, 100 g