aromatizirani zeliščno sadni čaj, kopriva z okusom manga, loyd, 20/1, 30g
Spar
Mercator
Tuš

loyd

aromatizirani zeliščno sadni čaj, kopriva z okusom manga, loyd, 20/1, 30g

Pakiranje: 30 g

od1,69 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 1,69–1,95 € · prihranite do 0,26 €

Cena na enoto: od 56,33 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

1,89 €1,69 €-11%

56,33 €/kg

zeliščni čaj, kopriva in mango, loyd, 20 vrečk, 30 g

Spar

Spar

Na zalogi

1,89 €+6%

63,00 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,95 €

65,00 €/kg

Čaj Loyd, kopriva in mango, 30g