čaj detox mix s koprivo in brezo, 1001 cvet, 20/1, 30g
Spar
Mercator
Tuš

1001 cvet

čaj detox mix s koprivo in brezo, 1001 cvet, 20/1, 30g

Pakiranje: 30 g

od2,59 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 2,59–2,99 € · prihranite do 0,40 €

Cena na enoto: od 86,33 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

2,89 €2,59 €-10%

86,33 €/kg

zeliščni čaj, detox mix, 1001 cvet, 20 vrečk, 30 g

Spar

Spar

Na zalogi

2,88 €

96,00 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,99 €

99,67 €/kg

Čaj 1001 Cvet, detox mix s koprivo in brezo, 30 g