ovsena granola temna in bela čokolada, boom box, 300g
Spar
Mercator

boom box

ovsena granola temna in bela čokolada, boom box, 300g

Pakiranje: 300 g

od2,99 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 2,99–3,99 € · prihranite do 1,00 €

Cena na enoto: od 9,97 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

3,99 €2,99 €-25%

9,97 €/kg

granola, dvojna čokolada, boom box, 300 g

Spar

Spar

Na zalogi

3,99 €

13,30 €/kg