kislo zelje, natureta, 530g
Spar
Mercator
Tuš

natureta

kislo zelje, natureta, 530g

Pakiranje: 530 g

od2,19 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,19–2,29 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 4,13 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,19 €

4,13 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,19 €

4,13 €/kg

kislo zelje, natureta, 530 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,29 €

4,32 €/kg

Kislo Zelje Natureta 530 g