mlečno kremni namaz s sesekljanimi lešniki lino lada gold, podravka, 650g
Spar
Mercator
Tuš

lino lada

mlečno kremni namaz s sesekljanimi lešniki lino lada gold, podravka, 650g

Pakiranje: 650 g

od4,49 €najceneje v Spar

3 trgovine · 4,49–5,99 € · prihranite do 1,50 €

Cena na enoto: od 6,91 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

5,99 €4,49 €-25%

6,91 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

5,99 €+50%

9,22 €/kg

kremni namaz gold, lino lada, 650 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

5,99 €+67%

9,22 €/kg

Namaz kremni Lino Lada, gold, 650 g