granola protein brownie in češnja, go on, 300g
Spar
Mercator
Tuš

go on

granola protein brownie in češnja, go on, 300g

Pakiranje: 300 g

od4,24 €najceneje v Spar

3 trgovine · 4,24–5,39 € · prihranite do 1,15 €

Cena na enoto: od 14,13 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,99 €4,24 €-15%

14,13 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,99 €

16,63 €/kg

Granola Protein, Go On, Sante, brownie in češnja, 300 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

5,39 €

17,97 €/kg

proteinska granola, brownie in češnja, go on nutrition, 300 g