cappuccino bajadera, franck, 8/1, 148g
Spar
Mercator
Tuš

franck

cappuccino bajadera, franck, 8/1, 148g

Pakiranje: 148 g

od2,29 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 2,29–2,99 € · prihranite do 0,70 €

Cena na enoto: od 15,47 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

2,33 €2,29 €-2%

15,47 €/kg

Napitek Franck, Cappuccino, Bajadera, 148 g

Spar

Spar

Na zalogi

2,88 €

19,46 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,99 €

20,20 €/kg

cappuccino, bajadera, franck, 148 g