pašteta sardina adriatica, argeta, 95g
Spar
Mercator
Tuš

argeta

pašteta sardina adriatica, argeta, 95g

Pakiranje: 95 g

od1,67 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,67–1,75 € · prihranite do 0,08 €

Cena na enoto: od 17,58 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,67 €

17,58 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,69 €

17,79 €/kg

sardinina pašteta adriatica, argeta, 95 g

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,75 €

18,42 €/kg

Sardina Adriatica Pašteta Argeta 95 g