domača marelična marmelada, podravka, 670g
Spar
Mercator
Tuš

podravka

domača marelična marmelada, podravka, 670g

Pakiranje: 670 g

od3,89 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 5,81 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,89 €

5,81 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,89 €

5,81 €/kg

domača marelična marmelada, podravka, 670 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,89 €

5,81 €/kg

Domača marmelada, marelica, Podravka, 670 g