štajerska kolina ave chef, 450g
Spar
Tuš

ave

štajerska kolina ave chef, 450g

Pakiranje: 450 g

od3,37 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 3,37–5,99 € · prihranite do 2,62 €

Cena na enoto: od 7,49 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

3,37 €

7,49 €/kg

Štajerska kolina Ave, 450 g

Spar

Spar

Na zalogi

5,99 €

13,31 €/kg