piščančje prsi v ovoju slim&fit, perutnina ptuj, 200g
Mercator
Tuš

perutnina ptuj

piščančje prsi v ovoju slim&fit, perutnina ptuj, 200g

Pakiranje: 200 g

od3,99 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 3,99–4,19 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 19,95 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

3,99 €

19,95 €/kg

Piščančje Prsi Slim & Fit Perutnine Ptuj 200 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,19 €

20,95 €/kg

piščančja prsa slim & fit, perutnina ptuj, pakirano, 200 g