ptujska posebna salama, perutnina ptuj, 800g
Mercator
Tuš

perutnina ptuj

ptujska posebna salama, perutnina ptuj, 800g

Pakiranje: 800 g

od6,59 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 6,59–8,79 € · prihranite do 2,20 €

Cena na enoto: od 8,24 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

8,79 €6,59 €-25%

8,24 €/kg

ptujska posebna salama, perutnina ptuj, pakirano, 800 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

8,79 €

10,99 €/kg

Ptujska Posebna Perutnine Ptuj 800 g