puranji file zrezek natur, perutnina ptuj, 400g
Spar
Mercator

perutnina ptuj

puranji file zrezek natur, perutnina ptuj, 400g

Pakiranje: 400 g

od5,59 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 5,59–5,99 € · prihranite do 0,40 €

Cena na enoto: od 13,98 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

7,99 €5,59 €-30%

13,98 €/kg

puranji zrezki file natur, perutnina ptuj, pakirano, 400 g

Spar

Spar

Na zalogi

7,99 €5,99 €-25%

14,98 €/kg