piščančja mortadela slim&fit narezek, perutnina ptuj, 180g
Spar
Mercator
Tuš

perutnina ptuj

piščančja mortadela slim&fit narezek, perutnina ptuj, 180g

Pakiranje: 180 g

od2,02 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 2,02–2,69 € · prihranite do 0,67 €

Cena na enoto: od 11,22 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

2,69 €2,02 €-25%

11,22 €/kg

narezek piščančja mortadela, perutnina ptuj, pakirano, 180 g

Spar

Spar

Na zalogi

2,69 €

14,94 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,69 €

14,94 €/kg

Narezek Slim & Fit, piščančja mortadela, Perutnina Ptuj, 180 g