tekoče mineralno gnojilo za balkonske rastline, asef, 2l
Spar
Tuš

asef

tekoče mineralno gnojilo za balkonske rastline, asef, 2l

Pakiranje: 2 L

od11,49 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 11,49–11,99 € · prihranite do 0,50 €

Cena na enoto: od 5,75 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

11,49 €

5,75 €/L

Gnojilo za Cvetoče Balkonske Rastline 2 l

Spar

Spar

Na zalogi

11,99 €

6,00 €/L