arašidi praženi in nesoljeni, ültje, 200g
Spar
Mercator
Tuš

ültje

arašidi praženi in nesoljeni, ültje, 200g

Pakiranje: 200 g

od2,15 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,15–2,77 € · prihranite do 0,62 €

Cena na enoto: od 10,75 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,49 €2,15 €-14%

10,75 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,69 €

13,45 €/kg

neslani arašidi, ultje, 200 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,77 €

13,85 €/kg

Nesoljeni Arašidi Ültje 200 g